peninsula logo

Peninsula Hac Umre, adını bağlı olduğu şemsiye kurum olan Peninsula Tours’tan almaktadır. “Peninsula”nın kelime anlamı ise “yarımada” anlamına gelmektedir. 1988 yılında Kuşadası’nda kurulan Peninsula Tours, öncelikli hedefini, sektördeki hizmet standartlarını yükseltmek olarak belirlemiştir.

Ticari yaşamı boyunca sosyal sorumluluk ilkesine daima bağlı kalmış, ülkemize yüksek miktarlarda döviz girdisi sağlaması nedeniyle birçok kez ödüllendirilmiştir. Eğitime katkı çalışmaları, çeşitli spor dallarında sponsorlukları ve doğayı korumaya yönelik projeleri ile sektörün saygın ve güvenilir firmaları arasında yerini almıştır.

Peninsula Tours güvenilir geçmişinden kaynaklanan deneyimle, benimsediği kurumsal prensiplerden ve kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeden, siz değerli Umre ve Hac yol arkadaşlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyar. Hac ve Umre organizasyonlarımızda ibadetlerinizi, konusunda uzman dîn görevlilerimiz ve profesyonel hizmet ekibimiz eşliğinde gerçekleştirmeniz için çalışmaktayız. Hac ve Umre organizasyonlarında onlarca yıllık tecrübemiz ile sizi Hac ve Umre arkadaşımız olmanız için bekliyoruz…


hizmet-ekibimiz
hizmet-ekibimiz
hizmet-ekibimiz
hizmet-ekibimiz