HAKKIMIZDA

PENINSULA HAC UMRE

Peninsula Hac Umre, adını bağlı olduğu şemsiye kurum olan Peninsula Tours’tan almaktadır. “Peninsula”, İngilizce’de “yarımada” anlamına gelir. Peninsula Tours, 1988 yılında Kuşadası‘nda kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne yurt dışından ülkemizi ziyarete gelen turistlere vermiş olduğu kusursuz hizmet ile 24 yıl boyunca birçok başarıya imza atmıştır.

Sürekli artış gösteren yabancı müşterilerine en iyi hizmeti sunmak isteyen Peninsula Tours, çağdaş organizasyon yapısı ve takım ruhunu benimsemiş çalışanlarıyla 7 ayrı ofiste faaliyetlerini sürdürmektedir.

Öncelikli hedefini, sunduğu hizmetin standartlarını daha da yükseltmek olarak belirleyen Peninsula Tours, 2000 yılında yurt içi turizmde de hizmet vermeye başlamıştır.

Ticari yaşamı boyunca sosyal sorumluluk ilkesine daima bağlı kalmış, ülkemize yüksek miktarlarda döviz girdisi sağlaması nedeniyle birçok kez ödüllendirilmiştir. Eğitime katkı çalışmaları, çeşitli spor dallarında sponsorlukları ve doğayı korumaya yönelik projeleri ile sektörün saygın ve güvenilir firmaları arasında yerini almıştır.

Peninsula Tours güvenilir geçmişinden kaynaklanan deneyimle, benimsediği kurumsal prensiplerden ve kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeden, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Paket turlarımızda, bütçenizi sarsmayan çözümler ve ödeme seçenekleri bulacaksınız. Kişiye özel tatil hizmetimizle, dilediğiniz yere, dilediğiniz zamanda ve en uygun şartlarla gidebileceksiniz.
Hac ve Umre organizasyonlarımızda ibadetlerinizi, konusunda uzman dînî rehberlerimiz ve profesyonel hizmet ekibimiz eşliğinde gerçekleştirmeniz için çalışmaktayız.

Hac ve Umre organizasyonlarında onlarca yıllık tecrübemiz ile sizi hac ve umre arkadaşımız olmanız için bekliyoruz… 


logo